התקנת שטיחים

שטיחים מקיר לקיר        

תחום עיצוב הפנים מעניק דגש לבחירה הנכונה בשטיח המתאים שמשלים את עיצוב החלל בחדר. הדגש מושם הן על טיב השטיח והחומר ממנו הוא מיוצר והן על צבעו ועל הדוגמאות הטבועות בו, אך יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון אלמנטים כגון תחזוקה נוחה, עמידות ללכלוך, למים, לדריסת רגליים מרובה ולהתאמתו לחדר ולתפקיד שהוא משרת.    

בשטיחים מקיר לקיר קיימות תכונות שאין בחיפויי רצפה אחרים.ראשית הרכות במגע, כך שההליכה והישיבה הינן נעימים ביותר, זמינות הצבעים הגדולה ועושר מרקמים מאפשרים חופש מרבי בעיצוב. השטיחים בעלי שחיקה נמוכה למול שטחים אחרים וריצוף אחר. יכולת שטיחים אלו היא בעמידות רבה וזאת לאורך שנים רבות.     

שטיחים מקיר לקיר הם פתרון מושלם לעיצוב הבית וליצירת תחושת חמימות בבית. כיום ניתן למצוא מגוון של שטיחים מקיר לקיר בשלל צבעים, דוגמאות וסגנונות. כיום ניתן למצוא שטיחים מקיר לקיר בעיצובים לבית, למשרד, בתי מלון, חברות הייטק ומבנים ציבוריים שונים. שטיחים מקיר לקיר מתאימים במיוחד לימי החורף הקרים ומהווים יתרון משמעותי לילדים שאוהבים לשחק על הרצפה. השטיח מגן עליהם מפני פגיעות, מכות ונפילות ואף בולם זעזועים.

 השטיח תורם לשמירה על טמפרטורה נעימה. כיום ניתן להתאים שטיחים לכל אחד מסגנונות העיצוב שאוהבים. כגון סגנון כפרי וחמים, סגנון רטרו ואפילו קלאסי. שטיחים מקיר לקיר יכולים לתרום לאווירה מיוחדת בכל חדרי הבית. שטיח מקיר לקיר יוצר אווירה הרמונית ואחידה בבית, יחד עם זאת, ניתן למצוא שטיחים במגוון דוגמאות והדפסים מגוונים.

שטיח מקיר לקיר מתאים לכל חדרי הבית, לעיצוב הסלון, חדר הילדים וחדר השינה. שטיח מקיר לקיר יוצר אווירה נעימה ומרגיעה בבית, השטיח מאפשר בידוד אקוסטי. כיום שטיחים מקיר לקיר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ובמגוון רחב של טקסטורות וצבעים.

חשוב לדעת ששטיח מקיר לקיר אינו מצריך ניקיון מתמיד. התחזוקה שלו היא קלה מאד, כבר אין צורך לשטוף את הרצפה וזה מהווה יתרון משמעותי. יש לנקות את השטיח בתדירות של פעם עד פעמיים בשבוע על ידי שואב אבק. יש לשאוב את השטיח בעוצמה נמוכה עד בינונית. קיימים שירותי ניקיון שטיחים מקיר לקיר המתבצעים באופן מקצועי ויסודי. מומלץ להזמין שירות ניקיון מקצועי פעם ברבעון לצורך ניקיון מעמיק של השטיח, הכולל קרצוף וייבוש, לאחר מכן מצפים את השטיח בחומר מיוחד המגן עליו.  

התקנת שטיח מקיר לקיר מתבצעת על ידי בעל מקצוע המומחה לכך. ברוב המקרים הדבקת שטיח מקיר לקיר אורכת עד יומיים.

איך בוחרים שטיח מקיר לקיר?

כדי לבחור את השטיח שיתאים ביותר עבור דיירי הבית, יש לבחור בשטיח שיתאים לעיצוב והסגנון הכולל של הבית. יש להתחשב בצבעי הדלתות, הקירות והריהוט. חשוב לתכנן מראש את עיצוב הבית באופן שבו ניתן להשיג את המראה שרוצים להשיג. ישנם כמה היבטים שכדאי לקחת בחשבון טרם הרכישה, לדוגמא הגובה של השטיח ובחירת הצבעים.

יש לבדוק את טיב ואיכות השטיח, מאיזה חומרי גלם הוא עשוי, האם מדובר בחומרי גלם איכותיים. מומלץ לבדוק איזה שטיחים הם האיכותיים והמומלצים ביותר לבית טרם הרכישה.

יש לבדוק האם השטיח יהיה עמיד לאורך שנים, מה מידת האיכות שלו, מהו אופן האריגה או הטכניקה שבה הוא מיוצר, יש לזה חשיבות בבחירת שטיח איכותי.

במידה ובוחרים שטיח לחדר הילדים מומלץ לבחור בשטיח בצבעים ססגוניים כדי להקנות לחדר מראה שמח ומלא חיים.

מומלץ לתכנן מראש את התקציב שמעוניינים להשקיע ברכישת שטיח מקיר לקיר, חשוב לקחת בחשבון את עלות השטיח, עלות המשלוח וההתקנה בבית הלקוח. אין צורך בהכרח לרכוש את השטיח היקר ביותר, כיום ישנו מגוון רחב של שטיחים איכותיים במחירים משתלמים והוגנים במיוחד. מומלץ לעשות השוואת מחירים ולבקש הצעות מחיר מכמה חנויות המוכרות שטיחים מקיר לקיר. המלצה נוספת היא להתייעץ עם מכרים או חברים שכבר ביצעו רכישה של שטיח מקיר לקיר והיו מרוצים מהתוצאה.

כדאי לבדוק עבודות קודמות שבוצעו על ידי החברה, אפשר לבקש לצפות בתיק עבודות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי בחירה בשטיח איכותי ועמיד לאורך זמן. מומלץ לוודא שיש אחריות יצרן על השטיח, חשוב לדעת מה האחריות כוללת ומה תוקפה.

היתרונות הבולטים של שטיח מקיר לקיר הוא נעים למגע, בולם זעזועים, מספק בידוד אקוסטי ומשדרג את מראה הבית באופן משמעותי.

שירותים נוספים של החברה:
התקנת פרקטים