אברמל'ה גולדה - ביצוע עבודות פרקטים ודקים - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
072-3266725
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דק טיק בורמזי

 
 
עץ הטיק הבורמזי מגיע מייבשת אסיה ומכיל כמות גבוהה של שומן אשר מגנה עליו מפני מזיקים ומפני חדירת רטיבות. השומן הטבעי הקיים בעץ מהווה למעשה שכבת הגנה יעילה, מה שהופך את העץ למתאים למוצרי ספנות וים, דק טיק בורמזי למתחמי ספא וג'קוזי ומשטחי עץ לחללים ולחדרים רטובים.
 

היתרונות של דק טיק בורמזי

 
התקנת דק היא הפתרון האולטימטיבי למרפסות, יחידות גן, יצירת מעברים ושבילים דקורטיביים ויצירת הגבהות מעוצבות. דק טיק בורמזי הוא בין סוגי הדק הבולטים והמבוקשים בזכות מספר יתרונות:

  • שומניות – כאמור, עץ הטיק הבורמזי כולל רמה גבוהה של שומן ההופכת את העץ למתאים ועמיד גם כנגד מים ורטיבות.
  • עמידות גבוהה – דק טיק בורמזי הוא דק עמיד במיוחד, בעל חוזק מכני וחוסן יוצא דופן.
  • תחזוקה קלה – עץ הדק הבורמזי זקוק למעט תחזוקה.
  • טקסטורה – עץ הטיק הבורמזי מגיע בטקסטורה אחידה וחלקה ומצריך פחות עבודות עיבוד, שיוף והחלקה.
  • מראה טבעי – קורות העץ מגיעים במראה טבעי של עץ כהה ודומיננטי למראה.
 
דק טיק בורמזי
 

מה מיוחד בדק טיק בורמזי?

 
חשוב לזכור כי מדובר בעץ אשר אינו גדל במדינת ישראל ומגיע בתהליכי ייבוא בהזמנה אישית. בזכות יתרונות העץ ועמידותו, אשר נובעות מרמת השוניות הגבוהה, עץ זה בולט במיוחד בשימושים מסחריים ועבור רשויות מקומיות ומתחמי נופש ופנאי, ומשדר יוקרה לצד איכות.

דק טיק בורמזי הוא בחירה באיכות לפני הכל, כאשר הקורות הארוכות והמאסיביות ניתנות לחיתוך מדויק בגימור מושלם, באמצעות יד אמונה ומנוסה והיכרות מעמיקה עם העץ ותכונותיו, להשגת תוצאה טובה ומראה מושלם.
 

איך מתחזקים דק טיק בורמזי?

 
עם הבחירה בדק מעץ טיק בורמזי יש להקפיד על בחירה בחברה להתקנת דקים מקצועית המציגה ניסיון וידע בתחום, לצד היכרות ועבודה מעשית עם סוג העץ המסוים הזה. קורות העץ הארוכות ניתנות לחיתוך ולהתאמה, ולמעשה החיתוך ואורך הקורות הם בעלי ההשפעה המכרעת על עיצוב הדק. ניתן להתקין דק עץ טיק בורמזי ללא ברגים וחיבורים גלויים, מה שמספק מראה אלגנטי ונקי לעין.

בזכות התקנה מקצועית ויצירת חיבורים אטומים וחבויים, דק מסוג זה אינו נדרש כמעט לצרכי תחזוקה. העץ כאמור מטבעו עמיד בפני לחות, מים ומזיקים. מומלץ לצבוע את שכבות העץ בצבע עץ שקוף או בגוון כהה לחיזוק הגוון הטבעי ולחדש את הצבע מדי תקופה על פי צורך.

מומלץ לבחור בצבעים עמידים בפני קרינה, אשר אינם נוטים לשינויים כימיים כנגד חום לאורך זמן, כמו גם כנגד קרינה אולטרה סגולית מזיקה.

דק עץ בורמזי הוא בין הדקים העמידים והאיכותיים שקיימים, ומטבע הדברים מחירו בהתאם. דק זה מתאים לאנשים פרטיים ולעסקים המבקשים להשקיע מעט יותר על מנת לקבל הרבה יותר – דק מעוצב, במראה יוקרתי ועמידות גבוהה.

 
Share on Facebook
Share by Email