עיצוב הבית זוכה לשדרוג משמעותי, כאשר משדרגים את הרצפה. זה הרבה פחות מסובך מכפי שזה נשמע. רצפת פרקט נחשבת ליפה ומרשימה במיוחד וזו סיבה מספיק טובה ליהנות ממנה בבית או אפילו במשרד. היא מכניסה אסתטיקה לכל מקום שבו היא נמצאת. הבעיה – מדובר במשטח שלא מגיב בצורה טובה לנוכחות של מים. העץ עלול להתנפח ולהיסדק. עם הזמן הצבע נעשה דהוי. מסיבות אלה, פותח פתרון מהפכני, בדיוק למי שרוצה ליהנות מכל העולמות. גם האסתטיקה הגבוהה וגם העמידות בפני רטיבות. הכירו את הדבר הגדול הבא: פרקט עמיד במים!


מדוע הפרקט הזה מבוקש כל כך?כל פרקט עץ עלול להינזק בגלל המגע שמתקיים עם מים. זהו אתגר לא קטן, להשאיר כל הזמן את המשטח הזה יבש. בכל רגע ורגע לנגב כל טיפת מים שנושרת או מתאספת. זוהי אחת הסיבות המרכזיות לכך שדווקא פרקט עמיד במים הולך והופך למבוקש כל כך. הוא לא מצריך תחזוקה שוטפת, לא צריכים כל הזמן לתהות האם מעט מים שנשפכו או מי הספונג'ה שבהם שוטפים את הרצפה פוגעים בשלמות וביופי הטבעי. מתאים לכל חדש, גם לחדרים רטובים מטבעם.

פרקט עמיד במים שנראה כמו עץהרעיון הגדול, שנקרא גם פרקט למינציה מעניק את הטוב ביותר שבכל העולמות. מצד אחד, הוא נראה לחלוטין כמו משטח מעץ טבעי. גם אם מסתכלים עליו מאוד מקרוב, אפשר לראות ממש את הסיבים ואת הדוגמאות שמוכרות מחומר הגלם היוקרתי. אבל מצד שני למעשה מדובר על משטח עמיד שרק נראה כמו העץ. למעשה, מדובר על משטח סינטטי, שמיוצר באופן שחותר להשיג את המטרה החשובה. עמידות מלאה למים. יכולת להישאר כמו חדש, גם אם הוא נרטב פעם ועוד פעם ועוד פעם.
?כיצד הוא שומר על עמידות כה גבוהה 


נשאלת השאלה, כיצד פרקט עמיד במים מצליח לשמור על עמידות כה גבוהה. כזאת שיכולה להפתיע כל מי שראה פעם את התוצאה ההרסנית של מים שנוגעים לאורך זמן בעץ מעובד. מדובר על פרקט פולימרי שמצד החיצוני שלו מכיל מעין שכבר הגנה. שכבת בידוד שגם מונעת שריטות וגם דוחה מים. את החומר הזה מייצרים לאחר שנמצא מושלם בבדיקות מעבדה ולאחר מחקר ופיתוח שהביאו לפריצת הדרך המרשימה.כך מדפיסים עץ מרהיב


אם אמרנו כי פרקט עמיד במים נראה ממש כמו משטחי העץ היפים והקלאסיים, כדאי להסביר מעט על מה מדובר. השכבה החיצונית שכוללת למינציה מחומרים פולימריים עמידים, מכסה על שכבה נוספת. זוהי שכבה של נייר הדפסה מיוחד. על גבי הנייר הזה, שמונח על התשתית שלמטה, מדפיסים את תצורת העץ הטבעי. כלומר, ניתן למצוא בכך פתרון לכל עיצוב שרוצים. כל דוגמא של עץ שחפצים בה. מכונות ההדפסה החדישות מוציאות לפועל מגוון רחב של הדפסים לבחירה. זהו החופש לבחור את הדוגמא שתחמיא לבית שלכם, כפי שתמיד רציתם.פתרון ושמו  PVC לצד הפתרון שהצגנו עד כה, נזכיר עוד דבר. גם ריצוף PVC מהווה פתרון לכל מי שרוצה משטח עמיד לנזקי המים. מדובר על פרקט PVC שניתן להתקין כמעט על גבי כל סוג של משטח ורצפה קיימת. ההתקנה מבוססת על יריעות של החומר הזה, שמודבקות ישירות על גבי האריחים או אפילו הבטון. גם במקרה זה, על גבי היריעות שמחפות את הריצוף ניתן להדפיס תצורות יפות ומרהיבות. הופכים את הבית למרהיב במיוחד, בלי לחשוש מהתנפחות של הרצפה ומאובדן המראה הטבעי שכך כך מתחבב ועושה נעים על הלב.