אברמל'ה גולדה - ביצוע עבודות פרקטים ודקים - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
072-3266725
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דשא ירוק ויפה מכניס הרבה שמחה בלב וכעת, הוא יכול להתאים גם למרפסות! זהו האלמנט הנפוץ כל כך, בגינות פרטיות ובפארקים. עד לעת האחרונה, לא ניתן היה להעלות על הדעת את שתילתו במרפסת שגרתית. מצב זה השתנה לחלוטין לאחר שפותח דשא סינטטי למרפסת. מתקינים אותו בקלות. הוא לא צורך תחזוקה והוא הופך בין רגע את כל סביבתו לפינת חמד יוצאת מן הכלל.
 

ממה עשוי דשא סינטטי למרפסת?

 
למרות שהוא נראה טבעי וירוק, כמו הדבר האמיתי, למעשה דשא סינטטי עשוי מחומרים מעשי ידי אדם. המרכיב העיקרי שלו הינו חומר סינטטי, סוג של פולימר. יש בנמצא סוגים שונים של פולימרים, למשל פוליפרופילן או סיבים של ניילון שמהם מייצרים את המרבד הסינטטי. בתאם לאיכות החומר, גם תהיה גם העמידות והיופי של התוצאה הסופית. מכיוון שהחומרים ההלו אינם אורגניים, כמובן שזה לא מושך אליו חרקים או מזיקים אחרים. כמו כן, זהו לא חומר שעלול לגרום לאלרגיות, גם לאנשים שפריחה מפריעה להם. ניתן למצוא פתרונות מגוונים, בגווני ירוק רצויים וגם באורכים לבחירה.
 

התקנה קלה וכבר נהנים ממצב רוח נהדר

 
לא חסרות סיבות להוסיף למרפסת את המרבד הירוק והיפה הזה. סיבה מאוד מרכזית לבחור דשא סינטטי למרפסת היא זו – הרכבת דשא סינטטי מאוד פשוטה לביצוע. לא צריכים להכין קונסטרוקציה מורכבת ולכן, גם עלות ההתקנה לא גבוהה. יש אנשים שמבצעים את ההרכבה באופן עצמאי, אבל גם אם מזמינים איש מקצוע, כל התהליך די קצר, די פשוט וכאמור, במחיר מאוד נוח ונגיש.
 

אילו גדלים ניתן להשיג?

 
לא משנה מהו גודל המרפסת, דשא סינטטי למרפסת תמיד מתאים. אפשר להזמין אותו במידות הרצויות. התקנת דשא סינטטי מתאימה למרפסות די קטנות ואף לכאלה שהן גדולות מאוד. אך מבחינת הגודל, יתכן שתרצו לדעת גם לגבי אורך סיבי הדשא עצמו. אז ככה: ניתן למצוא שלל מידות אורך, לפי הרצוי לכם. למשל:

  • קצר למדי – הגובה יהיה בסביבות 2.5 ס"מ.
  • גובה ממוצע – הגובה יהיה כ-4 ס"מ.
  • דשא ארוך – עד כ-5 ס"מ גובה.
 

האם דשא סינטטי למרפסת צריך תחזוקה?

 
מי שטיפח פעם מרבד דשא, יודע עד כמה צריך לתחזק. יש להשקות ולזבל ולרסס נגד מזיקים וכמובן גם לכסח מעת לעת בעזרת מכסחה חשמלית. לכן, חשוב שיהיה ברור – דשא סינטטי למרפסת לא צריך שום טיפול ושום תחזוקה. זהו דשא מלאכותי במלוא מובן המילה. אגב, אם הוא מתיישן כעבור זמן, ניתן למחזר אותו, גם שהוא ירוק גם מבחינה סביבתית.
 

מגוון רחב של יתרונות

 
כאשר בוחרים דשא סינטטי למרפסת, כלומר דשא סינטטי מומלץ ואיכותי, נהנים ממגוון רחב מאוד של יתרונות. למשל:

  • נהנים ממשטח נוח ורך, שיכול לשמש כתחליף נעים לשטיח.
  • המראה הירוק והטבעי מאוד נעים לעין. יכול להשתלב נהדר גם בסביבה אורבנית וגם לצד אדניות או עציצים יפים.
  • השקעה חד פעמית – לא צריך להשקיע בכיסוח או השקיה.
  • עמידות גבוהה – הדגמים האיכותיים מציעים עמידות מצוינת. גם לאחר חשיפה לשמש ולחום, המראה הטבעי והיפה מאוד נשמר לאורך זמן.
  • על המשטח הסינטטי הזה ניתן לשבת, ללכת, לדרוך, ללא שום בעיה. הוא לא יינזק ולא ייהרס מכך אלא יישאר נעים ורך.
  • גמישות רבה כרצוי לכם – מתאים ליצירת פינה נאה לאירוח, פינת משחקים לילדים או כאלמנט עיצובי מרהיב.
  • ניתן להניח עליו ללא שום בעיה כל מיני פריטים רצויים או דקורטיביים. למשל כיסאות, ערסל, נדנדה, עציצים, שמשייה וכדומה.
 
Share on Facebook
Share by Email